Czas czytania: 2 min

O tym w dowiesz się z tego bezpłatnego ebooka, który jest już dostępny!

Dzielę się z tobą ebookiem o mantrach. Znajdziesz w nim inspiracje i zachętę do napisania mantry. Ten ebook został stworzony dzięki osobom, które są w grupie – plemieniu pisarskim Niebieszczanska::creative writing- jestem im wdzięczna za niego!  Do powstania ebooka przyczyniło się kilka osób, a najważniejszą z nich jest Małgorzata Tyszkowska, która opracowała materiał i doprowadziła do jego publikacji.

Małgorzata Tyszkowska jest pedagogiem, doktorem nauk społecznych i autoską książki dla dzieci „ JA – najbardziej niezwykła opowieść na świecie”.Więcej i Małgorzacie na stronie: https://tyszkowska.edu.pl/

A wszystko zaczęło się od potrzeby podania dalej

Początki ebooka tak opisuje Joanna Rajska, która jako pierwsza nad nim pracowała:

Gdy zobaczyłam wpis Justyny, że poszukuje Project Mantra Lidera od razu chwyciłam za telefon. Bez namysłu, intuicyjnie, poczułam, że to ten moment. Justyna odebrała, a ja zaczęłam mówić, że chciałbym poprowadzić ten projekt, pamiętam, że z uśmiechem na ustach powiedział „Tak czułam, że to będziesz Ty”.

To był moment, w którym posłuchałam swojego serca, nie zastanawiałam się, nie rozważałam za i przeciw, czy dam radę, czy mam czas, czy uda mi się to pogodzić z innymi sprawami. Po prostu poczułam, że z tym projektem się utożsamiam, że to jakaś cząstka mnie, że to wspólne dobro naszego pisarskiego plemienia, że te mantry płyną z naszych serc i że mogą komuś rozświetlić drogę.

I cieszę się, gdy teraz patrzę na nasze wspólne dzieło, z którego płynie mądrość i piękno każdej z nas, która postanowiła podzielić się swoimi mantrami i uczuciami związanymi z pisaniem.

Joanna Rajska

Motywacja? Pobierz ją tutaj!

Mam takie przekonanie serca, że siły i motywacji należy przede wszystkim szukać w sobie. Pisanie mantry jest konkretną podpowiedzią jak to możesz zrobić .

Jak napisała w komentarzu na grupie Kasia Raabe, której mantrę też znajdziesz w ebooku:

Jestem wzruszona – pięknie i treściwie. Cudowna energia z tego e-booka płynie.

Kasia Raabe

Dziękuję osobom  z grupy pisarskiej – plemienia za podzielenie się osobistymi mantrami, które znajdziesz w tym ebooku oraz Joannie Czerskiej-Thomas za korektę tekstu. Wszystko w ramach wspólnoty pisarskiej – oto efekty naszej współpracy i potrzeby dzielenia się z innymi tym, co dobre i piękne:

LINK do ebooka – pobierz moc!

rozwój osobisty Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *