Czas czytania: < 1 min

Planując warsztaty z kreatywności, a potem opracowując na ich podstawie e-booka, do głowy nam nie przyszło, że będziemy go publikować w najlepszym czasie dla pobudzenia kreatywności.

I jak napisała we wstępie Justyna:

„Albo zatrzymasz się, przeczytasz i dowiesz się czegoś ważnego o sobie, albo pobiegniesz dalej i nic się nie stanie.
Ten e-book to moment w twoim życiu. Kilkanaście minut, które dają cenną refleksję, początek zmiany, pierwszy krok do nowego doświadczenia.
Polecisz dalej na oślep czy zatrzymasz się i przeczytasz?”

Warsztaty rozpoczęła Ezo Oneir opowieścią o swojej drodze do kreatywności. W e-booku napisała, jak tę kreatywność w sobie wyzwolić. Jako artystka mówi o twórczym i duchowym procesie.

Justyna Niebieszczańska przekonuje, że kreatywność jest najważniejsza. A to, jak jesteśmy kreatywni przekłada się na to, jak żyjemy. Zgadzasz się z tym?

Joanna Czerska-Thomas dzieli słonia na części. Bo „Czasu mamy dość” – dokładnie tyle samo jak noworodek, Królowa Elżbieta czy Steve Jobs w najbardziej twórczym okresie swojego życia.

E-book „Rozmowy o kreatywności” oddajemy Ci w chwili, gdy wszystkie jesteśmy w domu z najbliższymi – w czasie koronawirusa i w przededniu naprawdę ciężkich chwil. Dlatego oprócz życzeń kreatywnej lektury, napiszemy jeszcze coś: obyśmy zdrowi byli!

O autorze

kreatywność

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *