JAK PISAĆ, ŻEBY NAPISAĆ TO, CO WAŻNE?

KURS O PISARSKICH PRIORYTETACH I WIERNOŚCI SOBIE

Prowadzi: Justyna NiebieszczańskaTo najlepszy kurs pisarki na początek roku – inspiruje, porządkuje, odkrywa to, co ważne i wzmacnia w obranej drodze. Jeżeli kupujesz na prezent, możesz wydrukować prezentowy voucher (po opłaceniu zamówienia możesz go pobrać, będzie załączony w wiadomości zwrotnej).

ZAPRASZAM CIĘ NA KURS PISARSKI, KTÓRY:

  • Pozwoli poukładać pisarskie projekty, pomysły i podjąć korzystne decyzje związane z pisaniem.
  • Rozświetli Twoje myśli inspiracjami, pomysłami i wskazówkami, jak pisać, aby napisać.
  • Pokaże, jak uczynić z pisania przyjemność i drogę wzrastania w tym, kim jesteś.
  • Pisanie jest jedno, a jednak wspiera nas w życiu prywatnym i zawodowym. Niezależnie od płci, statusu, talentu czy doświadczenia.

JAK Z TEGO KORZYSTAĆ:

  • Kurs jest dla każdego, kto wie, że pisanie jest ważne.
  • Jest dla osób piszących zawodowo, bo pozwoli doświadczyć kreatywności i poukładać priorytety pisarskie.
  • Jest dla osób piszących do szuflady, bo zainspiruje i pokaże jak wzrastać dzięki pisaniu.
  • Jest dla osób, które pragną podzielić się swoją twórczością, bo dowiedzą się od czego zacząć i jak to mądrze ogarnąć.
  • Jest dla tych, co twierdzą, że w ogóle nie piszą, ale pisanie ich ciekawi i przeczuwają, że jest ważne.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Czas trwania 3h.
Miejsce: Bydgoszcz
W cenie są zawarte:
Materiały (specjalny handout wraz z ćwiczeniami)
Przybory papiernicze (długopis i zeszyt)
Catering: kawa/herbata i słodkie przekąski

W programie, m.in. warsztaty kreatywnego pisania, twórcza przestrzeń dla pomysłów i inspiracji, sesja Q&A (pytań i odpowiedzi).

Kontakt:
Justyna Niebieszczańska – j.niebieszczanska@gmail.com

O PROWADZĄCEJ WARSZTATY

Justyna Niebieszczańska – Wciąż specjalista od komunikacji z doświadczeniem w międzynarodowym biznesie i wykładowca Business English, ale teraz przede wszystkim nauczyciel kreatywnego pisania. Uczy, jak wykorzystać pisanie w życiu prywatnym i zawodowym.
W 2014 roku przeprowadziła pierwsze warsztaty bazując na własnej metodologii. Od tego czasu przeprowadziła już wiele warsztatów zawsze stawiając na niepowtarzalność każdego z nas i na wierność sobie. W swoim nauczaniu wykorzystuje wiedzę i doświadczenie: filologiczne, biznesowe (copywritingowe) i osobiste. Promuje pary pisarskie i podkreśla znaczenie wspólnoty w skuteczności i radości pisarskiej. Na swoim koncie ma dwujęzyczny tomik poezji i książki, a ta najważniejsza pt. „Na poduszce z mchu. Dlaczego warto iść, a nie biec” ma
zaplanowaną premierę w 2024 roku. Organizuje writing retreat we Włoszech. Pracuje, jako book consierge z sukcesem wspierając autorów w wydaniu ich pierwszej książki. Tworzy VIP writing CLUB – plemię osób piszących, bo uważa, że wspólnota nadaje życiu nowy wymiar. Z Agnieszką Mlicką rozwija projekt One Tribe, jako miejsce skupiające piszących zawodowo i amatorsko, które można zdefiniować w słowach: pisanie, przyjaźń, podróż, wspólnota. Wierzy w moc języka serca i docenia poezję. Od liku lat prowadzi warsztaty kreatywnego pisania w duchu zen. Pisanie uważa za drogę do siebie, a w życiu kieruje się filozofią slow.

INSTAGRAM: @niebieszczanskajustyna