Czasami zdarza się tak, że
czyjeś drogi się przecinają. Większość ludzi się po prostu mija i idzie dalej
w niewiedzy, że przed nimi lub za nimi idą inni tą samą drogą w sercu niosąc podobne pragnienie. My siebie nie przegapiłyśmy i wierzymy, że jeżeli chcesz dojść dalej to nie idziesz sam.

Zatrzymałyśmy się, porozmawiałyśmy i
okazało się, że używając nieco odmiennych słów malujemy ten sam obraz – przestrzeń, w której kreatywność to siła napędzająca nie tylko twórcze życie, ale i zgodne z tym, kim jesteśmy. Tu znajdziesz ciekawe artykuły, inspiracje, wydarzenia, których źródłem jest szeroko pojęta kreatywność. Poprzez nią wchodzisz na drogę, na której słyszysz swój głos, doświadczasz nowego otwarcia w życiu lub pokonujesz blokady, przekonania, strach… i tworzysz wspaniałą jakość swojego życia.

Sprawy, którymi dzielimy się
nawiązują do doświadczenia w życiu odnowy, przebudzenia, zyskania nowych sił, więc słowo retreat jest kluczowe (od szeroko pojętego liferetreat, po artistic retreat aż po writing retreat). W kręgu dyskusji oprócz pisania, dzielenia się twórczością, publikowania znajdą się treści związane z promocją siebie po zagadnienia odwagi i życia w zgodzie ze sobą.
Chodzi o dobre życie do którego bramą jest zawierzenie swojej kreatywności.

Zapraszamy
w podróż po wszystko, co w życiu piękne, dobre, ciekawe i niosące obietnicę spełnienia. Zapraszamy do uczenia się, poszukiwania, zaufania swojemu sercu. Zapraszamy Cię do kreatywnego podchodzenia do tego, co masz najcenniejszego – do swojego życia!

Ezo Oneir | Joanna Czerska-Thomas | Justyna Niebieszczańska